Show All Schools
June 7th, 2017

Search the scores/schedules

Baseball 2:00 PM Bonny Eagle (3) @ South Portland (4)
Baseball 7:30 PM Deering (3) @ Biddeford (2)
Baseball 4:30 PM Gray-New Gloucester (2) @ Greely (6)
Baseball 4:00 PM Mount Desert Island (0) @ Erskine Academy (2)
Baseball 4:00 PM Sacopee (7) @ Old Orchard Beach (4)
Baseball 4:30 PM Sanford (5) @ Thornton Academy (3)
Baseball 4:00 PM Sumner (0) @ Houlton (10)
Baseball 3:00 PM Windham (4) @ Scarborough (6)
Softball 3:00 PM Biddeford (5) @ Massabesic (16)
Softball 3:00 PM Brewer (2) @ Oxford Hills (10)
Softball 4:00 PM East Grand (0) @ Penobscot (11)
Softball 4:00 PM Edward Little (0) @ Lawrence (2)
Softball 4:00 PM Houlton (2) @ Narraguagus (3)
Softball 3:30 PM Leavitt (6) @ Cape Elizabeth (3)
Softball 4:30 PM Maine Girls Academy (5) @ Noble (6)
Softball 3:15 PM Marshwood (1) @ Gorham (8)
Softball tba Schenck () @ Woodland ()
Softball 2:00 PM Searsport (3) @ Buckfield (9)
Softball 4:30 PM South Portland (6) @ Kennebunk (4)
Softball 4:00 PM York (3) @ Gray-New Gloucester (4)
Lacrosse (Boys) 3:30 PM Biddeford (4) @ Gorham (17)
Lacrosse (Boys) tba Camden Hills (3) @ Maranacook (4)
Lacrosse (Boys) tba Deering (12) @ Cheverus (15)
Lacrosse (Boys) tba Edward Little (10) @ Messalonskee (12)
Lacrosse (Boys) tba Fryeburg Academy (12) @ York (21)
Lacrosse (Boys) tba Kennebunk (14) @ Wells (18)
Lacrosse (Boys) 2:30 PM Massabesic (7) @ South Portland (18)
Lacrosse (Boys) 3:30 PM Mt. Ararat (8) @ Lewiston (11)
Lacrosse (Boys) tba Oak Hill (9) @ Cony (7)
Lacrosse (Boys) 6:00 PM Windham (7) @ Brunswick (15)
Lacrosse (Boys) 1:30 PM Winslow (4) @ Gardiner (10)
Lacrosse (Boys) tba Yarmouth (17) @ Erskine Academy (2)
Lacrosse (Girls) 2:30 PM Bonny Eagle (7) @ Thornton Academy (9)
Lacrosse (Girls) tba Cony (5) @ Oceanside (14)
Lacrosse (Girls) tba Freeport (9) @ Morse High School (10)
Lacrosse (Girls) tba Gardiner (8) @ Cheverus (18)
Lacrosse (Girls) 3:30 PM Gorham (8) @ Biddeford (7)
Lacrosse (Girls) tba Lake Region (11) @ York (10)
Lacrosse (Girls) tba Portland (12) @ Messalonskee (14)
Lacrosse (Girls) tba Scarborough (3) @ Massabesic (13)
Lacrosse (Girls) 3:30 PM South Portland (4) @ Marshwood (15)
Lacrosse (Girls) tba St. Dominic (15) @ Boothbay (5)
Lacrosse (Girls) tba Waynflete (6) @ Cape Elizabeth (10)
Lacrosse (Girls) 1:30 PM Winslow (2) @ Yarmouth (20)