Show All Schools
May 4th, 2017

Search the scores/schedules

Baseball 4:00 PM Ashland (22) @ Wisdom (5)
Baseball 4:00 PM Bangor (12) @ Mt. Blue (0)
Baseball 4:00 PM Buckfield (4) @ St. Dominic (14)
Baseball 4:00 PM Carrabec (11) @ Winthrop (1)
Baseball 4:00 PM Central Aroostook (1) @ Hodgdon (11)
Baseball 4:00 PM Dirigo (5) @ Monmouth Academy (12)
Baseball 4:00 PM Edward Little (5) @ Lewiston (9)
Baseball 4:00 PM Erskine Academy (0) @ Morse High School (1)
Baseball 2:00 PM Forest Hills (2) @ Rangeley (4)
Baseball 4:00 PM Forest Hills (2) @ Rangeley (13)
Baseball 4:30 PM Foxcroft Academy (10) @ Old Town (5)
Baseball 4:30 PM Gorham (0) @ Biddeford (5)
Baseball 4:00 PM Greenville (8) @ Narraguagus (2)
Baseball 4:00 PM Hampden Academy (16) @ Camden Hills (0)
Baseball 4:30 PM Hermon (1) @ Mount Desert Island (2)
Baseball 4:30 PM John Bapst (1) @ Ellsworth (11)
Baseball 3:30 PM Katahdin (9) @ Southern Aroostook (8)
Baseball 4:00 PM Kennebunk (2) @ Cape Elizabeth (12)
Baseball 4:15 PM Lawrence (6) @ Mt. Ararat (9)
Baseball 4:00 PM Lincoln Academy (10) @ Winslow (5)
Baseball 4:00 PM Massabesic (9) @ Scarborough (15)
Baseball 4:00 PM Medomak (12) @ Maine Central Institute (5)
Baseball 4:00 PM Monmouth Academy (9) @ Dirigo (3)
Baseball 4:00 PM Mount View (2) @ Gardiner (9)
Baseball 4:00 PM Noble (11) @ Bonny Eagle (6)
Baseball 4:00 PM Nokomis (9) @ Leavitt (1)
Baseball 4:15 PM Oxford Hills (11) @ Messalonskee (5)
Baseball 4:00 PM Portland (14) @ Marshwood (13)
Baseball 4:00 PM Presque Isle (3) @ Houlton (13)
Baseball 4:00 PM Shead (5) @ East Grand (4)
Baseball 4:30 PM Skowhegan (1) @ Brewer (5)
Baseball 4:00 PM South Portland () @ Sanford ()
Baseball 4:30 PM Thornton Academy (9) @ Windham (0)
Baseball 4:00 PM Valley (1) @ Richmond (11)
Baseball 4:00 PM Waterville (4) @ Maranacook (2)
Baseball 4:30 PM Westbrook (9) @ Cheverus (10)
Baseball 4:00 PM Woodland (6) @ Jonesport-Beals (3)
Softball 4:00 PM Ashland () @ Wisdom ()
Softball 4:00 PM Bangor (10) @ Mt. Blue (6)
Softball 4:30 PM Biddeford (12) @ Gorham (13)
Softball 4:00 PM Bonny Eagle (14) @ Westbrook (9)
Softball 4:00 PM Buckfield (19) @ St. Dominic (4)
Softball 4:00 PM Carrabec (2) @ Winthrop (6)
Softball 3:55 PM Central Aroostook (4) @ Hodgdon (11)
Softball 4:00 PM Edward Little (9) @ Lewiston (3)
Softball 4:00 PM Erskine Academy (5) @ Morse High School (6)
Softball 4:00 PM Forest Hills (8) @ Rangeley (15)
Softball 4:00 PM Fort Fairfield (8) @ Limestone (7)
Softball 4:30 PM Foxcroft Academy (2) @ Old Town (4)
Softball 4:00 PM Greenville (8) @ Narraguagus (4)
Softball 4:00 PM Hall-Dale (7) @ Madison (15)
Softball 4:00 PM Hampden Academy (5) @ Camden Hills (8)
Softball 4:30 PM Hermon (8) @ Mount Desert Island (2)
Softball 4:30 PM John Bapst (4) @ Ellsworth (13)
Softball 3:30 PM Katahdin (0) @ Southern Aroostook (16)
Softball 4:15 PM Lawrence (0) @ Mt. Ararat (7)
Softball 4:00 PM Lincoln Academy (3) @ Winslow (10)
Softball 4:00 PM Madison (15) @ Mountain Valley (2)
Softball 4:00 PM Massabesic (8) @ Maine Girls Academy (7)
Softball 4:00 PM Mount View (0) @ Gardiner (13)
Softball 4:00 PM Nokomis (3) @ Leavitt (7)
Softball 4:15 PM Oxford Hills (11) @ Messalonskee (3)
Softball 4:00 PM Presque Isle (15) @ Houlton (4)
Softball 4:00 PM Scarborough (27) @ Deering (0)
Softball 4:00 PM Shead (2) @ East Grand (28)
Softball 4:30 PM Skowhegan (3) @ Brewer (1)
Softball 7:00 PM South Portland (0) @ Portland (4)
Softball 4:00 PM Valley (1) @ Richmond (13)
Softball 4:00 PM Wells (4) @ Gray-New Gloucester (3)
Softball 4:00 PM Wiscasset (0) @ Oak Hill (12)
Softball 4:00 PM Woodland (11) @ Jonesport-Beals (6)
Softball 4:30 PM Yarmouth (5) @ Fryeburg Academy (1)
Lacrosse (Boys) 6:30 PM Cony (5) @ Mt. Ararat (13)
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Lawrence (7) @ Winslow (9)
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Maranacook (3) @ Messalonskee (14)
Lacrosse (Boys) 6:30 PM Morse High School (5) @ Brunswick (20)
Lacrosse (Boys) 6:30 PM Noble (9) @ Westbrook (10)
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Oak Hill (2) @ Edward Little (18)
Lacrosse (Boys) 7:30 PM Portland (2) @ Scarborough (15)
Lacrosse (Girls) 4:30 PM Biddeford (16) @ Sanford (3)
Lacrosse (Girls) 6:00 PM Bonny Eagle (2) @ Windham (14)
Lacrosse (Girls) 4:30 PM Deering (3) @ Cheverus (16)
Lacrosse (Girls) 5:00 PM Fryeburg Academy () @ Wells ()
Lacrosse (Girls) 6:00 PM Gorham (3) @ Marshwood (11)
Lacrosse (Girls) 4:15 PM Kennebunk (10) @ Greely (6)
Lacrosse (Girls) 4:00 PM Lawrence (6) @ Boothbay (17)
Lacrosse (Girls) 4:45 PM Massabesic (9) @ Thornton Academy (4)
Lacrosse (Girls) 4:00 PM Oxford Hills (6) @ Lewiston (15)
Lacrosse (Girls) 5:30 PM South Portland (11) @ Scarborough (13)