Show All Schools
May 30th, 2017

Search the scores/schedules

Baseball 7:00 PM Bangor () @ Brewer ()
Baseball 4:00 PM Belfast () @ Winslow ()
Baseball 7:00 PM Bonny Eagle () @ Deering ()
Baseball 4:00 PM Buckfield () @ Valley ()
Baseball 4:00 PM Camden Hills () @ Oxford Hills ()
Baseball 4:30 PM Central () @ Penquis ()
Baseball 4:15 PM Cony () @ Messalonskee ()
Baseball 3:30 PM Erskine Academy () @ Gardiner ()
Baseball 4:30 PM Foxcroft Academy () @ Hermon ()
Baseball 4:30 PM George Stevens Academy () @ Bucksport ()
Baseball 4:00 PM Hampden Academy () @ Lawrence ()
Baseball 2:30 PM Highview Christian Academy () @ Forest Hills ()
Baseball 4:00 PM Leavitt () @ Morse High School ()
Baseball 7:00 PM Lewiston () @ Edward Little ()
Baseball 4:00 PM Limestone () @ Hodgdon ()
Baseball 4:00 PM Maranacook () @ Medomak ()
Baseball 4:00 PM Mountain Valley () @ Dirigo ()
Baseball 4:00 PM Mt. Ararat () @ Brunswick ()
Baseball 4:00 PM Noble () @ Portland ()
Baseball 4:00 PM Nokomis () @ Mount View ()
Baseball 4:00 PM Penobscot () @ Katahdin ()
Baseball 4:00 PM Richmond () @ St. Dominic ()
Baseball 4:00 PM Scarborough () @ Massabesic ()
Baseball 4:00 PM Searsport () @ Temple ()
Baseball 4:00 PM Skowhegan () @ Mt. Blue ()
Baseball 4:00 PM Southern Aroostook () @ Woodland ()
Baseball 3:30 PM Spruce Mountain () @ Lincoln Academy ()
Baseball 4:00 PM Waterville () @ Oceanside ()
Baseball 4:30 PM Westbrook () @ Sanford ()
Baseball 4:00 PM Windham () @ South Portland ()
Baseball 4:00 PM Winthrop () @ Monmouth Academy ()
Softball 7:00 PM Bangor () @ Brewer ()
Softball 4:00 PM Belfast () @ Winslow ()
Softball 4:00 PM Buckfield () @ Valley ()
Softball 4:00 PM Camden Hills () @ Oxford Hills ()
Softball 4:30 PM Central () @ Penquis ()
Softball 4:15 PM Cony () @ Messalonskee ()
Softball 3:30 PM Erskine Academy () @ Gardiner ()
Softball 4:30 PM Foxcroft Academy () @ Hermon ()
Softball 4:30 PM George Stevens Academy () @ Bucksport ()
Softball 4:00 PM Hampden Academy () @ Lawrence ()
Softball 2:30 PM Highview Christian Academy () @ Forest Hills ()
Softball 4:00 PM Highview Christian Academy () @ Forest Hills ()
Softball 4:00 PM Leavitt () @ Morse High School ()
Softball 5:00 PM Lewiston () @ Edward Little ()
Softball 4:00 PM Limestone () @ Hodgdon ()
Softball 4:00 PM Maranacook () @ Medomak ()
Softball 4:00 PM Mountain Valley () @ Dirigo ()
Softball 4:00 PM Mt. Ararat () @ Brunswick ()
Softball 4:00 PM Nokomis () @ Mount View ()
Softball 4:00 PM Oak Hill () @ Madison ()
Softball 4:00 PM Penobscot () @ Katahdin ()
Softball 4:00 PM Richmond () @ St. Dominic ()
Softball 4:00 PM Searsport () @ Temple ()
Softball 4:00 PM Skowhegan () @ Mt. Blue ()
Softball 4:00 PM Southern Aroostook () @ Woodland ()
Softball 3:30 PM Spruce Mountain () @ Lincoln Academy ()
Softball 4:00 PM Waterville () @ Oceanside ()
Softball 4:00 PM Winthrop () @ Carrabec ()
Lacrosse (Boys) 3:55 PM Brunswick () @ Maranacook ()
Lacrosse (Boys) 4:30 PM Camden Hills () @ Cony ()
Lacrosse (Boys) 5:00 PM Cape Elizabeth () @ Wells ()
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Edward Little () @ Maine Central Institute ()
Lacrosse (Boys) 7:00 PM Falmouth () @ Yarmouth ()
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Freeport () @ Fryeburg Academy ()
Lacrosse (Boys) 7:00 PM Gorham () @ Thornton Academy ()
Lacrosse (Boys) 6:30 PM Greely () @ Kennebunk ()
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Lake Region () @ North Yarmouth Academy ()
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Lawrence () @ Erskine Academy ()
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Messalonskee () @ Gardiner ()
Lacrosse (Boys) 5:30 PM Mt. Ararat () @ Lewiston ()
Lacrosse (Boys) 5:30 PM Noble () @ Deering ()
Lacrosse (Boys) 5:00 PM Oak Hill () @ Morse High School ()
Lacrosse (Boys) 6:00 PM Portland () @ Massabesic ()
Lacrosse (Boys) 6:00 PM South Portland () @ Bonny Eagle ()
Lacrosse (Boys) 6:15 PM Westbrook () @ Windham ()
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Winslow () @ Lincoln Academy ()
Lacrosse (Boys) 5:00 PM York () @ Waynflete ()
Lacrosse (Girls) 4:00 PM Brunswick () @ Edward Little ()
Lacrosse (Girls) 3:30 PM Falmouth () @ Waynflete ()
Lacrosse (Girls) 4:15 PM Freeport () @ Greely ()
Lacrosse (Girls) 4:00 PM Fryeburg Academy () @ Lake Region ()
Lacrosse (Girls) 6:00 PM Kennebunk () @ Cape Elizabeth ()
Lacrosse (Girls) 6:00 PM Massabesic () @ Gorham ()
Lacrosse (Girls) 6:00 PM Noble () @ South Portland ()
Lacrosse (Girls) 5:00 PM Windham () @ Westbrook ()
Lacrosse (Girls) 5:00 PM York () @ Yarmouth ()