Show All Schools
May 18th, 2017

Search the scores/schedules

Baseball 4:30 PM Bangor Christian (6) @ Stearns (3)
Baseball 4:30 PM Biddeford (6) @ Windham (4)
Baseball 4:00 PM Calais (1) @ Shead (14)
Baseball 4:00 PM Cape Elizabeth (5) @ Gray-New Gloucester (1)
Baseball 4:00 PM Carrabec (12) @ Monmouth Academy (4)
Baseball 4:00 PM Deer Isle-Stonington (7) @ Sumner (13)
Baseball 4:30 PM Ellsworth (8) @ George Stevens Academy (3)
Baseball 4:00 PM Fort Kent (2) @ Fort Fairfield (12)
Baseball 4:00 PM Gorham (5) @ Bonny Eagle (4)
Baseball 5:00 PM Greely (2) @ Wells (9)
Baseball 4:30 PM Greenville (11) @ Machias (1)
Baseball 4:00 PM Hall-Dale (7) @ Lisbon (6)
Baseball 4:15 PM Hampden Academy (16) @ Mt. Ararat (2)
Baseball 4:15 PM Lewiston (4) @ Cony (3)
Baseball 4:00 PM Limestone (21) @ Washburn (6)
Baseball 4:30 PM Marshwood (4) @ Deering (5)
Baseball 4:00 PM Massabesic (1) @ South Portland (9)
Baseball 4:30 PM Mattanawcook Academy (5) @ Central (1)
Baseball 4:00 PM North Yarmouth Academy (5) @ St. Dominic (6)
Baseball 4:30 PM Sanford (1) @ Cheverus (11)
Baseball 4:00 PM Scarborough (6) @ Noble (2)
Baseball 3:30 PM Southern Aroostook (3) @ Katahdin (16)
Softball 4:00 PM Calais (16) @ Shead (7)
Softball 4:00 PM Cape Elizabeth (4) @ Gray-New Gloucester (5)
Softball 4:00 PM Deer Isle-Stonington (13) @ Sumner (12)
Softball 4:30 PM Ellsworth (24) @ George Stevens Academy (1)
Softball 4:00 PM Fort Kent (10) @ Fort Fairfield (5)
Softball 4:00 PM Fryeburg Academy (14) @ Yarmouth (7)
Softball 5:00 PM Greely (0) @ Wells (1)
Softball 4:30 PM Greenville (26) @ Machias (1)
Softball 4:00 PM Hall-Dale (0) @ Lisbon (14)
Softball 4:15 PM Hampden Academy (7) @ Mt. Ararat (3)
Softball 4:15 PM Lewiston (7) @ Cony (3)
Softball 4:00 PM Limestone (18) @ Washburn (1)
Softball 4:30 PM Mattanawcook Academy (9) @ Central (0)
Softball 4:00 PM Old Orchard Beach (2) @ Sacopee (16)
Softball 4:00 PM Scarborough (12) @ Marshwood (0)
Softball 3:30 PM Southern Aroostook (12) @ Katahdin (0)
Softball 4:00 PM St. Dominic (2) @ Richmond (17)
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Edward Little (5) @ Messalonskee (14)
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Kennebunk (9) @ Freeport (7)
Lacrosse (Boys) 6:30 PM Lewiston (8) @ Brunswick (15)
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Maine Central Institute (6) @ Winslow (9)
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Maranacook (3) @ Gardiner (16)
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Massabesic (10) @ Marshwood (4)
Lacrosse (Boys) 4:30 PM Morse High School (7) @ Cony (8)
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Mt. Blue (4) @ Erskine Academy (10)
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Oak Hill (6) @ Camden Hills (12)
Lacrosse (Girls) 4:30 PM Biddeford (14) @ Bonny Eagle (8)
Lacrosse (Girls) 4:45 PM Cheverus (5) @ Thornton Academy (11)
Lacrosse (Girls) 5:00 PM Gorham (9) @ Westbrook (8)
Lacrosse (Girls) 5:00 PM Kennebunk (14) @ Wells (0)
Lacrosse (Girls) 4:15 PM Maine Girls Academy (6) @ Portland (10)
Lacrosse (Girls) 6:00 PM Marshwood (11) @ Scarborough (6)
Lacrosse (Girls) 6:00 PM Massabesic (13) @ Windham (6)
Lacrosse (Girls) 4:00 PM Sanford (13) @ Noble (15)
Lacrosse (Girls) 4:00 PM South Portland (14) @ Deering (3)
Lacrosse (Girls) 6:00 PM St. Dominic (10) @ Cape Elizabeth (14)
Lacrosse (Girls) 4:30 PM York (8) @ Greely (9)