Show All Schools
May 1st, 2017

Search the scores/schedules

Baseball 4:00 PM Ashland () @ Fort Kent ()
Baseball 4:15 PM Brunswick (3) @ Messalonskee (5)
Baseball 4:00 PM Cape Elizabeth (1) @ Falmouth (11)
Baseball 4:00 PM Deering (3) @ Scarborough (12)
Baseball 4:00 PM Erskine Academy () @ Winslow ()
Baseball 4:00 PM Freeport (5) @ Old Orchard Beach (4)
Baseball 4:00 PM Fryeburg Academy (1) @ York (11)
Baseball 5:00 PM Lake Region (4) @ Greely (7)
Baseball 4:15 PM Massabesic (3) @ Westbrook (13)
Baseball 4:00 PM Mt. Abram (9) @ Boothbay (11)
Baseball 4:00 PM Nokomis (1) @ Spruce Mountain (8)
Baseball 4:00 PM North Yarmouth Academy (1) @ Sacopee (11)
Baseball 4:00 PM Portland (4) @ Sanford (5)
Baseball 4:00 PM St. Dominic (1) @ Traip (2)
Baseball 4:30 PM Stearns () @ Penquis ()
Baseball 4:00 PM Telstar (7) @ Winthrop (17)
Baseball 4:30 PM Thornton Academy (7) @ South Portland (8)
Baseball 4:30 PM Washington Academy () @ Ellsworth ()
Baseball 3:30 PM Wells (8) @ Kennebunk (0)
Baseball 4:00 PM Woodland () @ Shead ()
Baseball 5:00 PM Yarmouth (4) @ Poland (2)
Softball 4:00 PM Ashland () @ Fort Kent ()
Softball 4:30 PM Cheverus (18) @ Deering (19)
Softball 4:00 PM Freeport (12) @ Old Orchard Beach (13)
Softball 4:00 PM Fryeburg Academy (14) @ York (0)
Softball 4:00 PM Gorham (12) @ Bonny Eagle (5)
Softball 5:00 PM Lake Region (2) @ Greely (14)
Softball 4:30 PM Marshwood (27) @ Maine Girls Academy (6)
Softball 4:00 PM Mt. Ararat () @ Skowhegan ()
Softball 4:30 PM Noble (11) @ Biddeford (7)
Softball 4:30 PM Portland (9) @ Thornton Academy (1)
Softball 4:00 PM Sanford (6) @ Westbrook (12)
Softball 4:30 PM South Portland (0) @ Scarborough (11)
Softball 4:30 PM Stearns () @ Penquis ()
Softball 4:00 PM Telstar (3) @ Winthrop (10)
Softball 4:00 PM Temple (5) @ Valley (6)
Softball 4:00 PM Traip (20) @ St. Dominic (1)
Softball 4:30 PM Washington Academy () @ Ellsworth ()
Softball 3:30 PM Wells (13) @ Kennebunk (7)
Softball 4:00 PM Windham (11) @ Massabesic (10)
Softball 4:00 PM Woodland () @ Shead ()
Softball 5:00 PM Yarmouth (5) @ Poland (3)
Lacrosse (Boys) 6:15 PM Bonny Eagle (10) @ Windham (11)
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Lincoln Academy (8) @ Erskine Academy (14)
Lacrosse (Boys) 5:00 PM Maranacook (11) @ Morse High School (7)
Lacrosse (Boys) 4:00 PM Waynflete (11) @ Freeport (12)
Lacrosse (Girls) 4:00 PM Cape Elizabeth (13) @ Freeport (7)
Lacrosse (Girls) 4:30 PM Lewiston (4) @ Brunswick (4)
Lacrosse (Girls) 5:00 PM Noble (4) @ Westbrook (3)
Lacrosse (Girls) 6:00 PM Portland (1) @ Massabesic (15)