Show All Schools
February 8th, 2017

Search the scores/schedules

Basketball (boys) 7:00 PM Cheverus (44) @ Portland (67)
Basketball (boys) 6:00 PM Gould (Arthur R.) (82) @ Pine Tree Academy (48)
Basketball (boys) 7:00 PM Mattanawcook Academy (36) @ John Bapst (42)
Basketball (boys) 5:30 PM Rangeley (44) @ Islesboro (52)
Basketball (boys) 7:00 PM Valley (37) @ Richmond (89)
Basketball (boys) 5:30 PM Van Buren (41) @ Madawaska (36)
Basketball (Girls) 6:30 PM Bucksport (74) @ Sumner (37)
Basketball (Girls) 6:30 PM Calais (62) @ Machias (16)
Basketball (Girls) 7:00 PM Foxcroft Academy (39) @ Central (49)
Basketball (Girls) 6:30 PM Gardiner (59) @ Oceanside (53)
Basketball (Girls) 3:00 PM Hebron Academy (46) @ Gould Academy (40)
Basketball (Girls) 7:00 PM Houlton (52) @ Hermon (46)
Basketball (Girls) 4:30 PM Hyde (21) @ Pine Tree Academy (48)
Basketball (Girls) 6:30 PM Kennebunk (33) @ York (43)
Basketball (Girls) 7:00 PM Lee Academy (23) @ Piscataquis (63)
Basketball (Girls) 7:00 PM Mount Desert Island (38) @ Ellsworth (25)
Basketball (Girls) 7:00 PM Orono (45) @ Old Town (31)
Basketball (Girls) 7:00 PM Penquis (27) @ Schenck (34)
Basketball (Girls) 7:00 PM Portland (42) @ Deering (64)
Basketball (Girls) 7:00 PM Presque Isle (54) @ Caribou (44)
Basketball (Girls) 4:00 PM Rangeley (49) @ Islesboro (15)
Basketball (Girls) 7:00 PM Searsport (25) @ George Stevens Academy (45)
Basketball (Girls) 5:00 PM Shead (67) @ Katahdin (41)
Basketball (Girls) 6:00 PM Southern Aroostook (71) @ Central Aroostook (43)
Basketball (Girls) 6:30 PM Spruce Mountain (51) @ Maine Central Institute (48)
Basketball (Girls) 7:00 PM Stearns (32) @ Dexter (48)
Basketball (Girls) 5:30 PM Valley (16) @ Richmond (53)
Basketball (Girls) 7:00 PM Van Buren (17) @ Madawaska (66)
Basketball (Girls) 7:00 PM Washburn (25) @ Easton (42)
Basketball (Girls) 6:30 PM Washington Academy (29) @ Narraguagus (45)
Basketball (Girls) 7:00 PM Wiscasset (28) @ Madison (55)
Hockey (Boys) 6:00 PM Bangor (0) @ Brewer (3)
Hockey (Boys) 6:15 PM Biddeford (3) @ Lewiston (7)
Hockey (Boys) 6:00 PM Cape Elizabeth (3) @ Maranacook (2)
Hockey (Boys) 6:00 PM Cheverus (7) @ Noble (1)
Hockey (Boys) 8:10 PM John Bapst () @ Winslow ()
Hockey (Boys) 6:00 PM Mt. Ararat (3) @ Poland (7)
Hockey (Boys) 7:00 PM South Portland (7) @ Marshwood (3)
Hockey (Boys) 7:15 PM Waterville (10) @ Messalonskee (3)
Hockey (Boys) 8:30 PM Windham (1) @ Massabesic (4)