Show All Schools
January 6th, 2017

Search the scores/schedules

Basketball (boys) 7:00 PM Belfast (68) @ Camden Hills (75)
Basketball (boys) 7:00 PM Cony (56) @ Lawrence (66)
Basketball (boys) 7:00 PM Deering (67) @ Cheverus (48)
Basketball (boys) 7:00 PM Edward Little (77) @ Noble (53)
Basketball (boys) 7:00 PM Erskine Academy (62) @ Mt. Blue (45)
Basketball (boys) 7:00 PM Falmouth (54) @ Lake Region (43)
Basketball (boys) 7:00 PM Fort Fairfield (44) @ Hodgdon (43)
Basketball (boys) 6:30 PM Freeport (31) @ Maranacook (51)
Basketball (boys) 6:30 PM Gardiner (53) @ Nokomis (59)
Basketball (boys) 7:00 PM Greater Houlton Christian Academy (57) @ Wisdom (33)
Basketball (boys) 7:30 PM Hampden Academy (65) @ Brewer (54)
Basketball (boys) 6:30 PM Kennebunk (34) @ Brunswick (59)
Basketball (boys) 6:30 PM Leavitt (43) @ Fryeburg Academy (54)
Basketball (boys) 7:00 PM Lee Academy (69) @ George Stevens Academy (97)
Basketball (boys) 7:00 PM Marshwood (54) @ Cape Elizabeth (63)
Basketball (boys) 6:30 PM Medomak (56) @ Waterville (24)
Basketball (boys) 6:30 PM Messalonskee (52) @ Oceanside (54)
Basketball (boys) 7:00 PM Monmouth Academy (56) @ Mt. Abram (49)
Basketball (boys) 7:00 PM Mt. Ararat (30) @ Biddeford (63)
Basketball (boys) 4:00 PM North Haven (20) @ Gould (Arthur R.) (92)
Basketball (boys) 7:00 PM North Yarmouth Academy (61) @ Seacoast Christian (40)
Basketball (boys) 7:00 PM Oxford Hills (58) @ Bonny Eagle (45)
Basketball (boys) 7:00 PM Poland (64) @ Greely (80)
Basketball (boys) 6:30 PM Richmond (82) @ Forest Hills (54)
Basketball (boys) 5:00 PM Sacopee (42) @ Traip (55)
Basketball (boys) 7:00 PM Sanford (65) @ Massabesic (63)
Basketball (boys) 6:30 PM Schenck (70) @ Calais (58)
Basketball (boys) 6:30 PM Skowhegan (60) @ Maine Central Institute (29)
Basketball (boys) 7:00 PM South Portland (73) @ Lewiston (41)
Basketball (boys) 7:00 PM Spruce Mountain (61) @ Gray-New Gloucester (49)
Basketball (boys) 7:00 PM St. Dominic (26) @ Buckfield (63)
Basketball (boys) 7:00 PM Stearns (21) @ Dexter (52)
Basketball (boys) 5:30 PM Thornton Academy (74) @ Scarborough (51)
Basketball (boys) 7:00 PM Vinalhaven (65) @ Rangeley (51)
Basketball (boys) 7:30 PM Windham (66) @ Gorham (55)
Basketball (boys) 6:30 PM Winslow (55) @ Mount View (42)
Basketball (boys) 6:30 PM Woodland (69) @ Narraguagus (59)
Basketball (boys) 6:30 PM Yarmouth (82) @ Lincoln Academy (55)
Basketball (Girls) 6:30 PM Biddeford (38) @ Mt. Ararat (55)
Basketball (Girls) 7:00 PM Bonny Eagle (46) @ Oxford Hills (54)
Basketball (Girls) 6:30 PM Brunswick (51) @ Kennebunk (47)
Basketball (Girls) 7:00 PM Cape Elizabeth (36) @ Marshwood (57)
Basketball (Girls) 7:00 PM Carrabec (20) @ Boothbay (40)
Basketball (Girls) 6:30 PM Cheverus (52) @ Bangor (30)
Basketball (Girls) 7:00 PM Dexter (31) @ Stearns (59)
Basketball (Girls) 7:00 PM Foxcroft Academy (47) @ Mattanawcook Academy (34)
Basketball (Girls) 6:30 PM Fryeburg Academy (43) @ Leavitt (37)
Basketball (Girls) 6:30 PM Gray-New Gloucester (64) @ Spruce Mountain (24)
Basketball (Girls) 7:00 PM Greely (61) @ Poland (21)
Basketball (Girls) 6:00 PM Hampden Academy (40) @ Brewer (34)
Basketball (Girls) 7:00 PM Hermon (71) @ Old Town (29)
Basketball (Girls) 6:00 PM Hodgdon (34) @ Central Aroostook (44)
Basketball (Girls) 6:30 PM Lawrence (83) @ Cony (63)
Basketball (Girls) 7:00 PM Lewiston (38) @ South Portland (53)
Basketball (Girls) 5:30 PM Limestone (35) @ Wisdom (29)
Basketball (Girls) 6:30 PM Lincoln Academy (36) @ Yarmouth (47)
Basketball (Girls) 7:00 PM Maine Central Institute (30) @ Skowhegan (42)
Basketball (Girls) 7:00 PM Maranacook () @ Freeport ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Mount Desert Island (48) @ John Bapst (27)
Basketball (Girls) 6:30 PM Mount View (19) @ Winslow (73)
Basketball (Girls) 7:00 PM Mt. Abram (19) @ Monmouth Academy (58)
Basketball (Girls) 6:30 PM Mt. Blue (40) @ Erskine Academy (35)
Basketball (Girls) 6:30 PM Nokomis (36) @ Gardiner (54)
Basketball (Girls) 5:30 PM North Yarmouth Academy (47) @ Seacoast Christian (33)
Basketball (Girls) 7:00 PM Oceanside (40) @ Messalonskee (56)
Basketball (Girls) 5:00 PM Richmond (43) @ Forest Hills (34)
Basketball (Girls) 7:00 PM Sacopee (22) @ Traip (42)
Basketball (Girls) 7:00 PM Schenck (39) @ Penquis (36)
Basketball (Girls) 5:30 PM St. Dominic (55) @ Buckfield (31)
Basketball (Girls) 5:00 PM Temple (58) @ Hebron Academy (43)
Basketball (Girls) 7:00 PM Thornton Academy (39) @ Scarborough (41)
Basketball (Girls) 5:30 PM Vinalhaven (58) @ Rangeley (36)
Basketball (Girls) 6:30 PM Waterville (42) @ Medomak (40)
Basketball (Girls) 6:00 PM Windham (32) @ Gorham (69)
Hockey (Boys) 8:15 PM Cape Elizabeth (2) @ Kennebunk (3)
Hockey (Boys) 7:00 PM John Bapst (2) @ Presque Isle (6)
Hockey (Boys) 7:30 PM Noble () @ Marshwood ()