Show All Schools
January 24th, 2017

Search the scores/schedules

Sport Date
Basketball (boys) 7:00 PM Ashland () @ Washburn ()
Basketball (boys) 7:00 PM Bangor Christian () @ Dexter ()
Basketball (boys) 6:30 PM Biddeford () @ Fryeburg Academy ()
Basketball (boys) 7:00 PM Bonny Eagle () @ Massabesic ()
Basketball (boys) 7:00 PM Cape Elizabeth () @ Freeport ()
Basketball (boys) 6:30 PM Cony () @ Brunswick ()
Basketball (boys) 7:00 PM Deering () @ Oxford Hills ()
Basketball (boys) 7:00 PM Dirigo () @ Telstar ()
Basketball (boys) 7:00 PM Edward Little () @ Windham ()
Basketball (boys) 7:00 PM Falmouth () @ South Portland ()
Basketball (boys) 7:00 PM Foxcroft Academy () @ Hermon ()
Basketball (boys) 6:30 PM Gardiner () @ Erskine Academy ()
Basketball (boys) 6:30 PM Gould (Arthur R.) () @ Temple ()
Basketball (boys) 7:00 PM Gray-New Gloucester () @ Greely ()
Basketball (boys) 6:30 PM Greenville () @ Forest Hills ()
Basketball (boys) 7:00 PM Hodgdon () @ Fort Fairfield ()
Basketball (boys) 6:30 PM Jonesport-Beals () @ Sumner ()
Basketball (boys) 7:00 PM Kennebunk () @ Westbrook ()
Basketball (boys) 7:00 PM Lake Region () @ Poland ()
Basketball (boys) 7:00 PM Lewiston () @ Cheverus ()
Basketball (boys) 7:00 PM Lisbon () @ Wiscasset ()
Basketball (boys) 6:30 PM Machias () @ East Grand ()
Basketball (boys) 7:00 PM Medomak () @ Camden Hills ()
Basketball (boys) 6:30 PM Morse High School () @ Oceanside ()
Basketball (boys) 6:30 PM Mount View () @ Maranacook ()
Basketball (boys) 5:30 PM Mt. Abram () @ Mountain Valley ()
Basketball (boys) 6:30 PM Mt. Blue () @ Hampden Academy ()
Basketball (boys) 6:30 PM Oak Hill () @ Hall-Dale ()
Basketball (boys) 7:00 PM Old Town () @ Central ()
Basketball (boys) 7:00 PM Penobscot () @ Schenck ()
Basketball (boys) 7:00 PM Sanford () @ Noble ()
Basketball (boys) 7:00 PM Skowhegan () @ Messalonskee ()
Basketball (boys) 6:30 PM Spruce Mountain () @ Lincoln Academy ()
Basketball (boys) 7:00 PM St. Dominic () @ Waynflete ()
Basketball (boys) 7:00 PM Stearns () @ Bucksport ()
Basketball (boys) 7:00 PM Thornton Academy () @ Portland ()
Basketball (boys) 7:00 PM Traip () @ Yarmouth ()
Basketball (boys) 4:30 PM Vinalhaven () @ North Haven ()
Basketball (boys) 6:30 PM Washington Academy () @ Calais ()
Basketball (boys) 7:00 PM Waterville () @ Lawrence ()
Basketball (boys) 6:30 PM Wells () @ Sacopee ()
Basketball (boys) 6:30 PM Winslow () @ Belfast ()
Basketball (boys) 7:00 PM Winthrop () @ Carrabec ()
Basketball (boys) 7:00 PM York () @ Marshwood ()
Basketball (Girls) 5:30 PM Bangor Christian () @ Dexter ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Boothbay () @ Madison ()
Basketball (Girls) 6:30 PM Brunswick () @ Cony ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Carrabec () @ Winthrop ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Cheverus () @ Lewiston ()
Basketball (Girls) 6:30 PM Erskine Academy () @ Gardiner ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Freeport () @ Cape Elizabeth ()
Basketball (Girls) 6:00 PM Fryeburg Academy () @ Biddeford ()
Basketball (Girls) 5:30 PM Gray-New Gloucester () @ Greely ()
Basketball (Girls) 6:00 PM Greater Portland Christian School () @ Kents Hill ()
Basketball (Girls) 5:00 PM Greenville () @ Forest Hills ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Hall-Dale () @ Oak Hill ()
Basketball (Girls) 4:30 PM Hebron Academy () @ Temple ()
Basketball (Girls) 5:00 PM Hyde () @ Old Orchard Beach ()
Basketball (Girls) 5:00 PM Jonesport-Beals () @ Sumner ()
Basketball (Girls) 6:30 PM Lawrence () @ Waterville ()
Basketball (Girls) 6:30 PM Lincoln Academy () @ Spruce Mountain ()
Basketball (Girls) 5:00 PM Machias () @ East Grand ()
Basketball (Girls) 6:30 PM Maranacook () @ Mount View ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Messalonskee () @ Skowhegan ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Mt. Abram () @ Mountain Valley ()
Basketball (Girls) 5:00 PM Mt. Blue () @ Hampden Academy ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Noble () @ Sanford ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Oceanside () @ Morse High School ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Oxford Hills () @ Deering ()
Basketball (Girls) 7:30 PM Portland () @ Thornton Academy ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Scarborough () @ Bonny Eagle ()
Basketball (Girls) 5:00 PM Seacoast Christian () @ Gould Academy ()
Basketball (Girls) 6:00 PM South Portland () @ Falmouth ()
Basketball (Girls) 5:30 PM St. Dominic () @ Waynflete ()
Basketball (Girls) 5:30 PM Stearns () @ Bucksport ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Washington Academy () @ John Bapst ()
Basketball (Girls) 6:30 PM Westbrook () @ Kennebunk ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Windham () @ Edward Little ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Wiscasset () @ Lisbon ()
Basketball (Girls) 7:00 PM Yarmouth () @ Traip ()
Hockey (Boys) 6:15 PM Brewer () @ Old Town ()
Hockey (Boys) 7:00 PM Cheverus () @ Yarmouth ()
Hockey (Boys) 6:45 PM Greely () @ Brunswick ()
Hockey (Boys) 7:40 PM St. Dominic () @ Falmouth ()
Hockey (Boys) 8:15 PM York () @ Kennebunk ()