Show All Schools
January 16th, 2017

Search the scores/schedules

Basketball (Girls) 5:00 PM Bangor Christian (25) @ Katahdin (68)
Basketball (Girls) 1:00 PM Belfast (16) @ Lincoln Academy (55)
Basketball (Girls) 2:30 PM Cape Elizabeth (15) @ York (42)
Basketball (Girls) 3:00 PM Caribou (29) @ Hermon (57)
Basketball (Girls) 4:30 PM Central (38) @ Houlton (53)
Basketball (Girls) 1:00 PM East Grand (53) @ Wisdom (18)
Basketball (Girls) 2:30 PM Easton (18) @ Hodgdon (26)
Basketball (Girls) 3:00 PM Forest Hills (41) @ Greater Portland Christian School (22)
Basketball (Girls) 6:00 PM Fort Fairfield (27) @ Southern Aroostook (57)
Basketball (Girls) 2:30 PM Freeport (41) @ Old Orchard Beach (44)
Basketball (Girls) 2:00 PM Gardiner (54) @ Brewer (50)
Basketball (Girls) 2:30 PM Greely (55) @ Fryeburg Academy (37)
Basketball (Girls) 2:30 PM Hampden Academy (52) @ Lawrence (59)
Basketball (Girls) 6:30 PM Highview Christian Academy (24) @ Shead (43)
Basketball (Girls) 7:00 PM John Bapst (59) @ Bucksport (40)
Basketball (Girls) 1:00 PM Kennebunk (31) @ Falmouth (41)
Basketball (Girls) 1:00 PM Maine Girls Academy (42) @ Gorham (70)
Basketball (Girls) 1:00 PM Massabesic (48) @ Biddeford (24)
Basketball (Girls) 1:30 PM Mt. Ararat (21) @ Edward Little (64)
Basketball (Girls) 6:30 PM Narraguagus (69) @ Jonesport-Beals (28)
Basketball (Girls) 1:00 PM Nokomis (48) @ Maine Central Institute (27)
Basketball (Girls) 1:00 PM Oceanside (53) @ Camden Hills (66)
Basketball (Girls) 2:00 PM Oxford Hills (42) @ Bangor (49)
Basketball (Girls) 7:00 PM Penobscot (27) @ Schenck (35)
Basketball (Girls) 1:00 PM Portland (28) @ South Portland (65)
Basketball (Girls) 3:00 PM Presque Isle (66) @ Washington Academy (37)
Basketball (Girls) 1:30 PM Scarborough (50) @ Westbrook (32)
Basketball (Girls) 6:30 PM Skowhegan (40) @ Winslow (49)
Basketball (Girls) 6:30 PM Spruce Mountain (35) @ Mount View (58)
Basketball (Girls) 2:30 PM Traip (35) @ Poland (40)
Basketball (Girls) 1:00 PM Vinalhaven (57) @ Seacoast Christian (36)
Basketball (Girls) 1:00 PM Waterville (63) @ Erskine Academy (16)
Basketball (Girls) 7:00 PM Winthrop (42) @ Carrabec (20)
Basketball (Girls) 1:00 PM Woodland (35) @ Fort Kent (62)
Hockey (Boys) 12:30 PM Brunswick (3) @ Gorham (4)
Hockey (Boys) 12:00 PM Camden Hills (0) @ Brewer (4)
Hockey (Boys) 6:30 PM Cony (1) @ Bangor (3)
Hockey (Boys) 11:00 AM Edward Little (6) @ Mt. Ararat (1)
Hockey (Boys) 6:40 PM Falmouth (3) @ Lewiston (2)
Hockey (Boys) 12:00 PM Houlton (3) @ Winslow (1)
Hockey (Boys) 5:30 PM Lawrence () @ Marshwood ()
Hockey (Boys) 3:20 PM Noble (2) @ Poland (5)
Hockey (Boys) 10:30 AM Portland (3) @ York (6)
Hockey (Boys) 1:00 PM Presque Isle (0) @ Waterville (13)
Hockey (Boys) 2:55 PM South Portland (2) @ Windham (0)
Hockey (Boys) 3:00 PM Thornton Academy (0) @ Biddeford (5)